Predbežná cenová kalkulácia

Predbežná cenová kalkuláciaPre získanie predbežnej cenovej kalkulácie je nutné nás kontaktovať, a to najlepšie telefonicky. Následne náš zamestnanec ochotne príde osobne až na miesto určenia priestor premerať, pomôže pri výbere dekorov, zostavení jednotlivých častí, a vytvorí návrh Vašeho budúceho nábytku. Vďaka tomu Vám budeme môcť v nasledujúcich dňoch vypočítať cenu presne podľa Vami zadaných požiadaviek a kritérií. V našej ponuke máme veľký výber materiálov, prečítajte si o nich viac.

Nezáväzná cenová kalkulácia

Nezávezná cenová kalkuláciaZostavenie návrhu a vypočítanie ceny na Váš budúci nábytok u nás nie je záväzná objednávka. Je to len informácia o tom, koľko by u nás stála výroba podľa Vašich požiadaviek. Objednávka u nás sa stáva záväznou až po úplnom odsúhlasení návrhu zákazníkom, a zložení vopred dohodnutej zálohy. Pozrite si fotogalériu nami zhotoveného nábytku, a získajte tak predstavu o našej práci.

Nezrovnateľná kvalita materiálov a zhotovenia

Naši zákazníci vedia, že tak kvalitné materiály, kovania a odbornú prácu, ktoré sú u nás samozrejmosťou, pri výrobe a montáži za rovnakú či nižšiu cenu inde nedostanú. Aj toto sú dôvody, prečo sa k nám naši zákazníci radi vracajú a odporúčajú nás aj svojim známym či priateľom. Presvedčte sa o tom, a prečítajte si referencie od našich zákazníkov.

Predbežná cena

Kontaktujte nás ešte dnes, a dohodnite si termín predbežnej cenovej kalkulácie, premerania priestorov, konzultácie a vytvorenie návrhu na mieru. Kontaktné údaje na nás nájdete v sekcii kontakt.

Tešíme sa na Vás!

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome