Bezkonkurenčné ceny

Nenechajte sa nachytať na rôzne akcie a ohromujúce zľavy našej konkurencie! Ich ceny sú častokrát na úkor kvality použitých materiálov a prevedenia, preto sa nedajú ich výrobky porovnávať s našimi. Dokonca častokrát s cenami aj po zľave vyššími ako u nás.

Najlepšie ceny

Najlepšie cenyDve slová „najlepšie“ a „ceny„. Tieto slová v priam až čarovnom spojení zdobí nejednu papierovú či elektronickú ponuku na rôzne služby a tovary. U nás toto slovné spojenie naberá nielen na význame, ale aj na skutočnosti v podobe stoviek spokojných zákazníkov. Pri výrobe využívame najnovšie technológie a zariadenia, pri zhotovovaní používame len kvalitné kovania a vyškolení personál pracovníkov. Hrdo sa pýšime, že za kvalitu a dokonalosť prevedenia dávame tie najlepšie a bezkonkurenčné ceny.

Neporovnateľná kvalita a cena

Nezrovnateľná kvalita a cenaNaša prevádzka disponuje radom moderných a kvalitných strojov spĺňajúcich nielen náročne požiadavky, ale až nadštandardy v oblasti výroby nábytku. Tieto moderné stroje sú len zlomok oproti dobre vyškolenému a kvalifikovanému personálu. Už od samotnej výroby a zhotovovaní využívame len najkvalitnejšie drevné materiály, kovania, madlá, výsuvy či ďalšie súčasti a systémy spĺňajúce aj najkomplexnejšie a najnáročnejšie požiadavky viac či menej náročného zákazníka. Tieto kritéria nás radia na špičku vo svojom obore, a ani veľké konkurenčné spoločnosti nevedia zaručiť tak veľký osobný prístup k jednotlivej zákazke a kvalitu použitých materiálov a prevedenia, ako u nás.

Odborná montáž u zákazníka

Odborná montáž u zákazníkaOkrem výhodných cien, vysokej kvality, odbornosti a bezkonkurenčnosti náš nábytok aj montujeme. Ide o vstavaný nábytok či nábytok na mieru, a tak je častokrát potrebná jeho správna montáž a ukotvenie o múry stavby. Podľa dohody prídeme nábytok namontovať až na svoje úžitkové miesto priamo k Vám alebo na iné miesto určenia.

Ceny zodpovedajúce kvalite

Ceny zodpovedajúce kvaliteNami predávaný nábytok vyrábame na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. Stáť bude presne toľko, koľko bude zodpovedať v nami zhotovovanej kvalite. Konečnú cenu sa vždy snažíme prispôsobiť Vašim požiadavkám, no to je už na úkor použitých drevných materiálov, kovania, madiel a ďalších cenu určujúcich súčasti nábytku. Pre maximálnu spokojnosť zákazníka sme čo najflexibilnejší pri návrhu ale aj konečnej cenovej kalkulácii a to pri konštantnej kvalite prevedenia.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome