Kontaktujte nás

V prípade cenovej ponuky alebo ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať. Celá výroba je sústredená v našej prevádzke. Keďže nábytok aj montujeme a chodíme zameriavať priestor k zákazníkom, nie sme na nej zastihnuteľný neustále. Ak sa chcete u nás zastaviť osobne, prosíme vopred nám zavolajte na +421 902 128 381 a informujte sa, či sme aktuálne na prevádzke.

Kontaktujte nás

Výroba nábytku MARHEL
Maroš Helmeci
Tel.: +421 902 128 381
E-mail.: marhel@marhel.sk

Firemné údaje

MARHEL s.r.o.
IČO: 47 572 159
Spoločnosť je zapísaná v ORSR Prešov, odd. Sro, vložka číslo 29625/P

Naša prevádzka

Výroba nábytku MARHEL
Topoľovka 177
067 45 Topoľovka
okres Humenné (7 km od mesta)

Chodievame na montáže a zameriavať nábytok k zákazníkom. Ak sa chcete u nás zastaviť osobne, prosíme vopred nám zavolajte na +421 902 128 381 a informujte sa, či sme aktuálne na prevádzke.Bezplatná cenová kalkulácia

Stačí nás kontaktovať a osobne prídeme zamerať a konzultovať zhotovenie nábytku. K dispozícii budete mať vzorkovníky, kde si viete vybrať zo stoviek rôznych materiálov a ich kombinácií. Každú cenovú ponuku vypracujeme na mieru, podľa vašich požiadaviek na váš budúci nábytok. Naši zákazníci nás často oslovujú s rôznymi požiadavkami, preto nemáme cenník. Rôzne požiadavky na výrobu si totiž vyžadujú rôzne pracovné postupy a čas potrebný na zhotovenie, dovoz a montáž nábytku. Na nami zhotovený nábytok je samozrejmosťou bezplatný dovoz a montáž u zákazníka.

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky

Mám záujem