Vstavané skrine na mieru

Vstavané skrine si v súčasnosti našli stále miesto pri vytváraní praktických úložných priestorov. Vďačí tomu ich estetický vzhľad a bohaté úložné miesto z hľadiska objemu a využitého priestoru, vstavané skrine v tomto nemajú konkurenciu. Za kvalitou si stojíme a preto pri vybraných nábytkárskych kovaniach a systémoch poskytujeme doživotnú záruku, viac v časti Prečo nás osloviť. Pozrite sa nižšie na nami zhotovené vstavané skrine na mieru a inšpirujte sa tak pri požiadavkách a vzhľade tej vašej. Ak vás náš nábytok na mieru zaujal, kontaktujte nás pre nezáväzný cenový návrh.

Maximálny úložný priestor

Oproti klasickým skriniam sa dá správnym návrhom a zhotovením využiť daný priestor na 100 percent, toto vám žiadna klasická skriňová zostava nedokáže zaručiť. Vstavané skrine tak poskytujú dokonalý úložný priestor. Vďaka moderným nábytkárskym kovaniam a pokročilým systémom v oblasti výroby a konštrukcie už nie je problém skonštruovať vstavanú skriňu doslova do rohu miestnosti alebo do zošikmenej časti izby.

Medzi najväčšie výhody vstavaných skríň patrí maximálne využitie priestoru, získanie veľkého úložného miesta a vďaka posuvným dverám skriňa pri používaní nezaberá veľa z priestoru. Pri výrobe využívame len kvalitné nábytkárske kovania a systémy, na mnohé z nich preto poskytujeme doživotnú záruku.

Výroba na mieru

Výrobou na mieru si viete prispôsobiť ako celkové rozmery, tak vnútorné rozloženie odkladacích priestorov. Najčastejšie sa jedná o šatníkové skrine, no obľúbené sú aj ako ďalšie odkladacie priestory na uloženie najrôznejších predmetov a vecí. Oslovte nás a spoločne navrhneme vstavanú skriňu, ktorá maximálne využije priestor a čo najlepšie poslúži.

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky

Mám záujem