Prečo nás osloviť?

Výrobe nábytku na mieru sa venujeme viac ako 10 rokov. Máme za sebou stovky realizácií nábytku a nábytkových zostáv podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Vďaka spolupráce s vybranými dodávateľmi ponúkame veľký výber materiálov a kovania. Naša moderne zariadená prevádzka vybavená špičkovými strojmi v kombinácii s kvalifikovaným personálom ponúkajú vysokú kvalitu nábytku, ktorú podčiarkuje doživotná záruka pri vybraných nábytkárskych kovaniach.

Roky skúseností

10 rokov skúseností

S výrobou nábytku na mieru máme dlhoročné skúsenosti. Už od začiatku našej činnosti sa venujeme výrobe rôzneho nábytku na mieru podľa požiadaviek klientov.

Stovky realizácií

Stovky realizácií

V našej fotogalérií nájdete stovky našich nábytkových zostáv a nábytku na mieru ako vstavané skrine, kuchynské linky, nábytok do spální, detských izieb a ďalší nábytok.

Moderná výroba

Moderná výroba

Máme vlastnú moderne zariadenú prevádzku a spolu s vysoko kvalitnými materiálmi od overených dodávateľov vieme našim zákazníkom ponúknuť kvalitný nábytok.

Doživotná záruka

Dlhoročnou pôsobnosťou na trhu sme si postupne vybudovali kontakty na množstvo nami overených dodávateľov. Vďaka tomu vieme našim zákazníkom ponúknuť širokú ponuku materiálov, nábytkárskeho kovania a najmodernejších systémov v oblasti výroby nábytku aj pre náročnejších zákazníkov. Za kvalitou si stojíme a preto pri vybraných nábytkárskych kovaniach a systémoch poskytujeme doživotnú záruku.

Nami ponúkané a odporúčané kovania a systémy majú vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Ak by nastala porucha systému, prípadné reklamácie sú riešené väčšinou výmenou za nový kus nábytkárskeho systému. Na nami zhotovený nábytok je samozrejmosťou bezplatný dovoz a montáž u zákazníka. Aj preto ručíme, že nábytok dostanete v 100% stave, každý systém bude správne namontovaný a priamo u zákazníka nastavený.

Kuchynská linka

Veľký výber materiálov

Za desaťročie v odvetví nábytku pracujeme s materiálom a nábytkárskym kovaním len od overených výrobcov. Na výber vieme poskytnúť vzorkovníky, ktoré ponúkajú stovky materiálov a nábytkového kovania, ktoré si môžete rôzne navoliť a kombinovať. Do nábytku vieme zapracovať napríklad aj zrkadlá, sklenené zásteny za kuchynské linky, či ponúknuť lakovanie, striekanie a ďalšie úpravy materiálov podľa požiadaviek zákazníkov.

Laminované drevotrieskové dosky (DTD)
Jedná sa o cenovo dostupný, masovo obľúbený a rozšírený materiál nábytkových zostáv. Dosky sú plošne lisované vyrábané z drevnej hmoty ihličnatých a listnatých drevín. Majú jemný povrch upravený impregnovaným dekoračným papierom. Veľké množstvo dekorov, príjemný vzhľad a kvalita prevedenia určujú tieto dosky k popredným materiálom na výrobu nábytku. Momentálne ponúkame na výber až stovky dekorov týchto laminovaných drevotrieskových dosiek pre čo najšpecifickejší výber či kombináciu pri návrhu vášho budúceho nábytku.
MDF dosky
MDF je skratkou zloženou z prvých písmen anglického názvu Medium Density Fibreboard, doslovne preložené ako stredne hustá vláknitá doska. Vrchnú vrstvu týchto MDF dosiek tvorí dyha, ktorá zvýrazňuje tento výnimočný produkt a jeho typické drevné štruktúry. MDF sa vyrába z drevných vlákien, predovšetkým smrekových drevín, spájaných syntetickým lepidlom za použitia teploty a tlaku. Vďaka svojmu vzhľadu a kvalitnému spracovaniu sú výbornou náhradou masívnych materiálov. Štruktúra MDF dosiek umožňuje lepšie opracovanie povrchu, brúsenie a lakovanie ako masív.
Pracovné dosky
Pracovné dosky sú vyrábané z kvalitnej hrubej vrstvy drevnej hmoty ihličnatých a listnatých stromov upravené na povrchu laminátom. Tento povrch by mal byť schopný odolávať krátkodobo aj vysokým teplotám. Tieto dosky sú vhodné pre použitie v interiéri ako kuchynské pracovné dosky, rôzne pulty, stolové dosky či okenné parapety. V ponuke máme aktuálne na výber stovky rôznych dekorov.
Fólie a výfrezy dvierok
Špecifickým nárokom zákazníkov na dvierka, ale hlavne trendom kráčajúcich s dobou vďačíme za moderný vzhľad a veľký výber dvierok. Výfrezy dvierok podľa výberu sú následne potiahnuté povrchovými fóliami. Nami ponúkané dvierka sú oku lahodiace a to všetko u nás cenovo dostupné pre každého. Okrem klasických dvierok vyrábaných z drevných materiálov, ponúkame aj hliníkové dvierka či dvierka so sklenenými výplňami.
Sklenené a zrkadlové výplne
Sklo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života, aj keď je pomerne krehké. Jeho hladký povrch a príjemný vzhľad si našiel cestu asi do všetkých odvetví priemyslu. Ani pri výrobe nábytku tomu nebolo inak. Sklo a zrkadlo je možné použiť ako výplň dvierok nielen do kuchýň, ale aj kúpelní či iných miestností. Rovnako je možné použiť ho aj pri vstavaných skriniach ako časť alebo kompletnú konštrukciu dverí.
Lakovaný materiál
Lakované materiály prinášajú viac luxusu. Dostupné sú matné či lesklé varianty. Na striekanie sú na výber rôzne druhy ako základných nosných farieb, tak ďalších povrchových vrstiev. Táto úprava vyžaduje viac práce a finálny vzhľad záleží aj od týchto jednotlivých striekaní a druhov farieb. S týmto nábytkom získate najviac originálny nábytok, no treba rátať z vyššou cenou pre náročnejšiu a nákladnejšiu výrobu.

Bezplatná cenová kalkulácia

Stačí nás kontaktovať a osobne prídeme zamerať a konzultovať zhotovenie nábytku. K dispozícii budete mať vzorkovníky, kde si viete vybrať zo stoviek rôznych materiálov a ich kombinácií. Každú cenovú ponuku vypracujeme na mieru, podľa vašich požiadaviek na váš budúci nábytok. Naši zákazníci nás často oslovujú s rôznymi požiadavkami, preto nemáme cenník. Rôzne požiadavky na výrobu si totiž vyžadujú rôzne pracovné postupy a čas potrebný na zhotovenie, dovoz a montáž nábytku. Na nami zhotovený nábytok je samozrejmosťou bezplatný dovoz a montáž u zákazníka.

Kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky

Mám záujem