Dodávka na prenájom

Nielen našim zákazníkom, ale aj širokej verejnosti, ponúkame možnosť zapožičania si našej firemnej dodávky.  Ide o vozidlo Peugeot Boxer, rok výroby 1998, o  objeme nákladného priestoru 12 metrov kubických. Ponúkame možnosť zapožičania dodávky krátkodobo či dlhodobe. Všetko záleží od dohody.

Prenájom dodávky

Sťahovanie, veľké nákupy, organizovanie podujatí, svadieb či iná náročná činnosť? Naša dodávka je Vám k dispozícii. Vďaka dostatočne veľkým rozmerom nákladného priestoru je neoceniteľným pomocníkom pri množstve aktivít.

Dodávka so šoférom

Nemáte prax v riadení dodávky? Ponúkame možnosť zapožičania dodávky aj so šoférom, prípadne aj závozníka na flexibilné naloženie a vyloženie nákladu.

Prenájom dodávky za lacno

Pre najnižšiu cenu prenájmu nie je možné uviesť cenník, záleží od dĺžky zapožičania, personálnych požiadavkách a druhu prepravovaného tovaru. Neváhajte sa nás opýtať či už telefonicky, alebo e-mailom.

Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si prenájom vopred. Kontaktné údaje na nás nájdete v sekcii kontakt.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome