Referencie od zákazníkov

Kvalitne odvedená práca a spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste. Práve preto sa neustále pýtame našich klientov na ich názor na nás a našu prácu. Rozumieme potrebám a požiadavkám zákazníkov, sme ochotní vyhovieť aj náročnejším zákazníkom, či pustiť sa do veľkých projektov. O tom a o ďalších faktoch sa presvedčil už nejeden náš zákazník. Ďalšie názory našich zákazníkov na našu prácu môžete nájsť na našom facebooku.

Povedali o nás zákazníci

 1. Anna, Humenné píše:

  Výborne odvedená práca, som úplne spokojná. Príjemne ma prekvapil asi najväčší výber materiálov v celom okolí. Ďakujeme

 2. Martina, Humenné píše:

  Dali sme si urobiť kuchyňu, obývaciu stenu, dvere so zárubňami, kuchynský stôl, vstavanú skriňu a so všetkým sme veľmi spokojní. Kvalitné materiály, kvalitná práca a dobré ceny.

 3. Renáta, Košice píše:

  Kvalitné prevedenie kuchyne, nebol ani problém, že sme z Košíc. Určite využijeme aj v budúcnosti, ak budeme niečo renovovať.

 4. Peter, Michalovce píše:

  Celkom dobrá cena, vyhotovenie načas, som celkom spokojný.

 5. Michaela, Humenné píše:

  Dala som si vyrobiť u Vás nové dvere do celého domu a som veľmi spokojná. Krásne lakované dvere o ktorých som len snívala odporúčam každému (oproti poľským papierovým sú neporovnateľné).

 6. Juraj z TN píše:

  Ešte som nevyužil služby, ale keď som si prečítal , že dokážu prispôsobiť cenu požiadavkám klient,, klobúk dolu“ ide skutočne o odborníkov, verím ich služby využijem, aj keď je to ďaleko.

 7. Elena, Prešov píše:

  Veľmi sa nám páči detská izba, ktorú ste nám urobili a taktiež cenovo bola v poriadku, deti sa z nej tešia. Máme pozitívnu skúsenosť.

 8. MIRO Z VRANOVA píše:

  SPOKOJNOST, ODPORUCAM

 9. Rudo Snina píše:

  Zatiaľ sme využili iba raz, robil nám vstavanú skriňu, plánujeme ešte vymeniť dvere, pravdepodobne využijeme tieto služby, lebo sme boli spokojní s odvedenou prácou.

 10. Jana Humenne píše:

  Aj my sme detickam dali robit detsku izbu,ktora bola na mieru a podla mojich predstav urobena a hned nato sme si dali aj spalen urobit na ktoru sa uz velmi tesime.Prajeme vam vela uspechov a vela zakaznikov.

 11. Jana, Humenné píše:

  Ešte v máji nám robila firma Marhel vstavanú skriňu do izby. Doposiaľ sa neojbavil žiadny problém, skriňa je krásna, urobená presne na mieru. Vrelo odporúčam každému.

 12. Kajo a Nikola Humenné píše:

  Dali sme si vyrobiť od firmy Marhel kuch.linku, vstavanú skriňu, konf.stolík, stolík pod tv, s výrobkami je max. spokojnosť, super materiály, perfektná robota, skvelá cena

Zanechať reakciu

Váš názor nás zaujíma. Vyjadrite sa k našej práci a pomôžte tak ďalším, aby sa o nás a našej práci niečo dozvedeli.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome