Veľký výber materiálov

Dlhoročnou pôsobnosťou na trhu sme si postupne vybudovali kontakty na množstvo nami overených dodávateľov. Vďaka tomu Vám vieme ponúknuť širokú paletu materiálov a najmodernejších systémov v oblasti výroby nábytku aj pre náročnejších zákazníkov.

Laminované drevotrieskové dosky

Laminované drevotrieskové doskyLaminované drevotrieskové dosky (DTD) sú plošne lisované dosky vyrábané z drevnej hmoty ihličnatých a listnatých drevín. Majú jemný povrch upravený impregnovaným dekoračným papierom. Veľké množstvo dekorov, príjemný vzhľad a kvalita prevedenia určujú tieto dosky k popredným materiálom na výrobu nábytku. Momentálne ponúkame na výber až stovky dekorov týchto laminovaných drevotrieskových dosiek pre čo najšpecifickejší výber či kombináciu pri návrhu Vášho budúceho nábytku.

MDF dosky

MDF doskyMDF je skratkou zloženou z prvých písmen anglického názvu Medium Density Fibreboard, doslovne preložené ako stredne hustá vláknitá doska. Vrchnú vrstvu týchto MDF dosiek tvorí dyha, ktorá zvýrazňuje tento výnimočný produkt a jeho typické drevné štruktúry. MDF sa vyrába z drevných vlákien, predovšetkým smrekových drevín, spájaných syntetickým lepidlom za použitia teploty a tlaku. Vďaka svojmu vzhľadu a kvalitnému spracovaniu sú výbornou náhradou masívnych materiálov. Štruktúra MDF dosiek umožňuje lepšie opracovanie povrchu, brúsenie a lakovanie ako masív.

Pracovné dosky

Pracovné doskyPracovné dosky sú vyrábané z kvalitnej hrubej vrstvy drevnej hmoty ihličnatých a listnatých stromov upravené na povrchu laminátom. Tento povrch by mal byť schopný odolávať krátkodobo aj vysokým teplotám. Tieto dosky sú vhodné pre použitie v interiéri ako kuchynské pracovné dosky, rôzne pulty, stolové dosky či okenné parapety. V ponuke máme na výber desiatky rôznych dekorov.

Fólie a výfrezy dvierok

Fólie a vyfrézy dvierokŠpecifickým nárokom zákazníkov na dvierka ale hlavne trendom kráčajúcich s dobou vďačíme za moderný vzhľad a veľký výber dvierok. Výfrezy dvierok podľa výberu sú následne potiahnuté povrchovými fóliami. Nami ponúkané dvierka sú oku lahodiace a to všetko u nás cenovo dostupné pre každého. Okrem klasických dvierok vyrábaných z drevných materiálov, ponúkame aj hliníkové dvierka či dvierka ponúkajúce možnosť vyplnenia rôznymi sklenenými výplňami.

Sklenené a zrkadlové výplne

Sklenné a zrkadlové výplneSklo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou nášho života, aj keď je pomerne krehké. Jeho hladký povrch a príjemný vzhľad si našiel cestu asi do všetkých odvetví priemyslu. Ani pri výrobe nábytku tomu nebolo inak. Sklo a zrkadlo je možné použiť ako výplň dvierok nielen do kuchýň, ale aj kúpelní či iných miestností. Rovnako je možné použiť ho pri vstavaných skriniach ako časť alebo kompletnú konštrukciu dverí.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome