O spoločnosti

Výroba nábytku MARHEL s.r.o.

zasadačkaSpoločnosť MARHEL s.r.o., sídliaca v Topoľovke, sa zameriava na výrobu atypického nábytku podľa požiadaviek klienta. Roky práce v tomto obore, stovky zrealizovaných projektov a ešte viac spokojných zákazníkov nás naučili, že zákazník chce nábytok podľa predstáv a to za ceny dostupné pre každého. Dokonalosť prevedenia, elegancia, funkčnosť, kvalita, originálnosť sú len pár slov oproti tomu, čo už roky v tomto odvetví denne dokazujeme ďalším a ďalším zákazníkom.

Dlhoročné skúsenosti

Do nášho portfólia patria realizácie stoviek prác, ako sú napríklad kuchynské linky, vstavané skrine, interiérové dvere, študentské izby, obývacie izby, konferenčné stoly a stolíky, komody, skrine a skrinky, postele, kúpeľňový nábytok, vešiakové zostavy, kancelársky nábytok, nábytok pre stravovacie a ubytovacie zariadenia, nábytok pre banky, nábytok pre školy, nábytok na úrady, zariadenie predajní, zariadenie ambulancií a rôzny iný atypický nábytok. Pozrite si fotogalériu nami zhotoveného nábytku.

Spokojní zákazníci

Naši zákazníci sa k nám radi vracajú predovšetkým z dôvodu vysokej kvality prevedenia a výhodných cien. V praxi to znamená nielen veľkú priestorovú variabilitu, veľký výber z množstva ponúkaných materiálov, ale aj veľmi široké cenové rozpätie jednotlivých zákaziek. Prečítajte si referencie od našich zákazníkov.

Dodávka na prenájom

Spokojnosť zákazníkov je pre nás natoľko dôležitá, že im ale aj širokej verejnosti ponúkame možnosť zapožičania dodávky na odpratanie starého nábytku, prípadne na iné účely podľa potreby. Prečítajte si viac o možnosti zapožičania alebo prenájmu dodávky.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome