Záruka kvality

Stovky zrealizovaných zákaziek a ešte viac spokojných zákazníkov bez reklamácii nás utvrdzuje v tom, že kvalitu naozaj vieme zaručiť. Pre nás pojem záruka kvality naberá na význame a povyšuje tak našu prácu na jednu z najlepších vo svojom obore.

Kvalitný nábytok

Dobre školení pracovníci, moderne zariadená prevádzka, dlhoročné skúsenosti a osobný prístup ku každej zákazke, to je len pár slov oproti tomu, čo naozaj ponúkame a o čom sa už aj stovky zákazníkov osobne presvedčili. Niekedy je lepšie raz vidieť či skôr vyskúšať a zistíte, že sme správnou voľbou pri návrhu a riešení Vašej zákazky. Nahliadnite do našej fotogalérie a presvedčte sa o dokonalosti našej práce.

Najlepšie kovania a nábytkové systémy

Technické zázemie a kvalifikovaní pracovníci, to je základ našich služieb. Nepostrádateľnou súčasťou nami ponúkaného tovaru sú kvalitné drevné materiály, kovania a nábytkové systémy odolávajúce nielen zubu času, ale aj náročnejším požiadavkám na funkčnosť a úžitkovosť.

Profesionálna montáž

Naša práca nekončí zhotovením nábytku. U nás je úplne zrealizovaná zákazka až keď to určí sám zákazník. Všetok nami vyrábaný nábytok je montovaný našimi starostlivo vyškolenými pracovníkmi. Keďže sa jedná o nábytok na mieru a rôzny atypický nábytok, tak okrem výroby je dôležitá aj jeho správna montáž a ukotvenie priamo v prostredí, kde sa bude využívať.

Záruka spokojnosti

Záruku na tovary či služby Vám dnes poskytnú naozaj všade. Našou zárukou spokojnosti sú zástupy spokojných zákazníkov. Pozrite si referencie od zákazníkov, keď sme sa ich spýtali, či boli s našimi výrobkami a službami spokojní.

Sorry, you can not to browse this website.

Because you are using an outdated version of MS Internet Explorer. For a better experience using websites, please upgrade to a modern web browser.

Mozilla Firefox Microsoft Internet Explorer Apple Safari Google Chrome